Korrik 201630 Korrik, 2016

Era Istrefi arrin në Hollywood…!

Sukseset e këngëtares Era Istrefi nuk po kanë të ndalur. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet se është në ‘West Hollywood’ në Kalifornia dhe nga atje na ka sjellë një fotografi. Era duket me mjaft stil para një makine shumë ... Lexo »

Korrik 30, 201630 Korrik, 2016

Cristiano Ronaldo po shijon frytet e fitoreve

Cristiano Ronaldo e meriton gjithçka që po kalon. Kohët e fundit e shohin gjithnjë nën shoqerinë e femrave të ndryshme. ‘The Sun’ ka publikuar disa foto dhe një video ku duket Ronaldo teksa argëtohet në shoqërinë e një biondeje misterioze. Ai ... Lexo »

Korrik 30, 201629 Korrik, 2016

Rindërtohet Komisariati i Rrugores

Qytetarët e Tiranës do të marrin shërbime të një standardi modern në Komisariatin e Policisë Rrugore në Zonën e “ish-Kinostudios”. Një investim në bashkëpunim me sipërmarrjen ka bërë të mundur rikonstruksionin e godinës së vjetër, që më parë ishte kthyer ... Lexo »

Korrik 29, 2016