Qershor 2016


27 Qershor, 2016

Ja si duket Fjolla pas aksidentit

Duket se këngëtarja Fjolla Morina po e merr vetën pas aksidentit që kaloi disa ditë më parë . Ka qënë këngëtarja Shkenda Dubova njëkohësisht mikesha e Fjollës që ka postuar disa foto në profiline saj Instagram ku shfaqet së bashku ... Lexo »

Qershor 27, 2016


27 Qershor, 2016

Remy Ma nuk i lë vend imagjinatës

Është një nga reperet më të famshme dhe Remy Ma e rriti edhe më shumë famën e saj në BET Awards, ditën e dielë, me një fustan që tregonte shumë. Fustani i bardhë i 36-vjeçares mezi ia mbante “asetet”, ndërkohë ... Lexo »

Qershor 27, 2016
27 Qershor, 2016

Fergie sfidon vitet

Festoi 41-vjetorin vetëm disa muaj më parë, por Fergie sfidoi vitet kur për performancën e saj në “New York City Pride”, ditën e dielë, zgjodhi një kostum lëkure të zezë shumë provokues. Ish-pjesëtarja e grupit Black Eyed Peas dukej ... Lexo »

Qershor 27, 2016