Qershor 20161 Qershor, 2016

Ja me kë lahet në vaskë Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj që tashmë ka marrë një status tjetër, atë të nënës, ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihet brënda  vaskës së bashku me të bijën dhe pranë tyre nuk mungon as bashkëshorti i ... Lexo »

Qershor 01, 2016


1 Qershor, 2016

Sëmuret Albano, lë spektaklin në gjysmë

Spektakli i humorit “Apartamenti 2XL” ka shënuar natën finale të këtij sezoni. Soni Malaj, Rozana Radi dhe Endri dhe Stefi Prifti ishin të ftuarit e famshëm ndërsa u vu re mungesa e aktorit Albano Bogdo. Albano ka braktisur spektaklin në gjysmë ... Lexo »

Qershor 01, 20161 Qershor, 2016

De Biasi mërzit Ilda Bejlerin

Prezantuesja bukuroshe Ilda Bejleri ka ngelur e pakënaqur nga lista e lojtarëve që do të luajnë në kampionatin Europian 2016 në Francë. Në një postim në Instagram, Bejleri shprehet e trishtuar për vendimin e trajnerit të kombëtares shqiptare, De Biasi, ... Lexo »

Qershor 01, 2016