Qershor 2016


2 Qershor, 2016

Motra superseksi e CR7

Seksi, sensuale dhe me forma ndjellëse. Motra e madhe e futbollistit Cristiano Ronaldo po pushton rrjetet sociale, në sajë të fotove që publikon vazhdimisht. Katia Aveiro thuajse 40 vjeçe, është një këngëtare shumë e njohur në vendin e saj, ... Lexo »

02 Qershor, 2016


2 Qershor, 2016

Modelja britanike më e kërkuar e momentit

Ajo është përfolur së fundmi si e dashura e re e reperit Tyga. Përveç kësaj, Demi Rose Mawby ka tërhequr vëmendjen e të gjithë agjencive të modës, pasi është modelja britanike më e kërkuar e momentit. Bukuroshja 21 vjeçare ka shfaqur ... Lexo »

02 Qershor, 2016
1 Qershor, 2016

Sot Marilyn do të ishte 90 vjeç

Ylli i Marylinit u rikthye të shkëlqejë në vigjiljen e 90-vjetorit të saj të lindjes. E lindur si Norma Jeane Mortensen në Los Angeles, 1 qershorin e vitit 1926, vdekja e saj e parakohshme i dha fund një karriere ... Lexo »

01 Qershor, 2016