Qershor 2016

28 Qershor, 2016

Ultramusic vlerëson Top Awards dhe Ledion Liçon

Ndonëse eventi muzikor “Top Awards” u komentua dhe u kontestua gjatë nga artistë pjesëmarrës ose jo, ai është vlerësuar maksimalisht nga shtëpia diskografike amerikane,“Ultramusic”. Përmes një postimi në instagram “Ultramusic” ka vlerësuar punën e stafit të Top Awards dhe moderatorin ... Lexo »

Qershor 28, 2016


28 Qershor, 2016

Flaka Krelani sjell në jetë fëmijën e parë

Pas disa vitesh punë, këngëtarja Flaka Krelani e ka finalizuar albumin e saj të parë që titullohet “Perimental”.  Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit social ‘Facebook’ ndërsa ka zgjedhur t’i lajmëroj fansat në një mënyrë të veçantë. “Isha shtatzënë ... Lexo »

Qershor 28, 2016
28 Qershor, 2016

Fjalët e fundit që tha Bud Spencer

Ka ndërruar jetë komiku legjendar italian Carlo Pedersoli, i njohur me emrin artistik Bud Spencer në moshën 86 vjeçare. Djali i tij Giuseppe Pedersoli ka konfirmuar vdekjen e babait të tij, Sipas djalit të tij fjalët e fundit të legjendës Bud Spencer  ishin ... Lexo »

Qershor 28, 2016


28 Qershor, 2016

Taylor dhe Tom arratisen në Romë

Ata kanë vetëm dy javë që dalin bashkë, por mesa duket gjëra kanë lëvizur shpejt për Taylor Swift dhe Tom Hiddleston. Cifti i lumtur i ka takuar tashmë familjet e njëri-tjetrit dhe janë duke shijuar pushimet romantike bashkë. Pasi kaluan kohë ... Lexo »

Qershor 28, 2016


28 Qershor, 2016

Kur Chantelle Connelly nis pushimet…

Ylli televiziv britanik, Chantelle Connelly ka publikuar disa foto përvëluese ku shfaqet tepër seksi. Bukuroshja është duke shijuar pushimet në Maroko dhe duket se “temperaturat janë ngritur” falë formave bombastike të saj. Channtel në fotot e publikuara nuk i lë vend ... Lexo »

Qershor 28, 2016