Qershor 2016


28 Qershor, 2016

Jonida ka stil edhe me rroba banje

Jonida Maliqi njihet si këngëtarja shqiptare që veçohet për stilin dhe veshjet që përzgjedh në daljet e saja publike.Këto ditë, ajo ka ardhur me disa poza nga pishina, ku tërhoqi vëmendje fustani qe kishte veshur ,pasi te njejtin e ... Lexo »

28 Qershor, 201628 Qershor, 2016

Publikohet kënga e re nga Greta Koçi dhe Nurteel

Greta Koçi dhe Nurteel sapo kanë publikuar projektin “A ia vlejti” të realizuar në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Teksti i këngës është shkruar nga vetë Nurteel, ndërsa vijën melodike e ka realizuar Nurteel në bashkëpunim me Granit Massive Production. Kënga ... Lexo »

28 Qershor, 201628 Qershor, 2016

Nudo, për inat të babait

Tenistja e famshme Agnieska Radwanska pozoi para 3 vitesh krejtësisht nudo dhe nëna e saj ka zbuluar se e bëri këtë gjë për inat të babait, që ishte njëkohësisht edhe trajneri i saj. 27-vjeçarja mori pjesë në setin fotografik shumë ... Lexo »

28 Qershor, 2016