Qershor 2016

30 Qershor, 2016

Era Istrefi nderohet me çmim në Hollandë

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, vijon me sukseset ndërkombëtare, ku së fundmi ka fituar çmimin  “Gold Award” në Holandë. Këngëtarja e hitit “Bonbon”, që theu kufijtë shqiptarë e ka publikuar lajmin në Instagram. “Gold award baybe baybe”, ka shkruajtur Era ... Lexo »

Qershor 30, 201630 Qershor, 2016

Rita Ora shtrohet në spital

Këngëtarja Rita Ora ka shqetësuar fansat e saj për shkak të një fotografie ku shihet e shtrirë në një krevat spitali. Duket se këngëtarja me origjinë nga Kosova ka pasur probleme shëndetësore duke përfunduar në spital. Në një fotografi të publikuar ... Lexo »

Qershor 30, 2016


30 Qershor, 2016

Rikthehen Backstreet Boys

Backstreet Boys i janë rikthyer përsëri studios muzikore për të sjellë dy projekte të reja. Nick Carter ka zbuluar përmes një postimi në llogarinë e tij të “Instagram”-it se grupi i këngës së famshme “Larger than Life” janë duke ... Lexo »

Qershor 30, 2016

29 Qershor, 2016

Të pasmet e Kimit trondisin aeroportin

Kim Kardashian është parë në një aeroport bashkë me burrin Kayne West dhe fëmijët. Të pasmet e saj kanë tronditur sërish, në veshjet fare të ngushta që Kim kishte bartur enkas për të shafqur linjat e jashtzakonshme.Çdo koment është i ... Lexo »

Qershor 29, 2016


29 Qershor, 2016

Rita Ora, serioze dhe seksi në të zezë

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, së fundmi është kritikuar për stilin e saj të veshjes, por dje ajo ka heshtur kritikët derisa është shfaqur nëpër rrugët e Londrës. 25-vjeçarja është fotografuar duke dalë nga shtëpia e veshur me pantallona ... Lexo »

Qershor 29, 2016