Maj 2016


2 Maj, 2016

Një kaubojse si Gabi Grecko

E veshur me një stil perëndimor, Gabi Grecko postoi një seri fotosh nga seti fotografik  i radhës në Instagramin e saj. 26 vjeçarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me dekoltenë e saj provokuese. Kostumi i saj i banjos shumëngjyrësh, kapelja ... Lexo »

02 Maj, 2016


2 Maj, 2016

Xhaketa e Prince tashmë në ankand

Një xhaketë motoçiklistësh të cilën Prince e ka veshur në filmin e “Purple Rain” në vitin 1984 do të shitet në ankand. Xhaketa me jakë V, bardhë e zi e me mëngë lëkure, do të ekspozohet për shitje në ankandin ... Lexo »

02 Maj, 2016


2 Maj, 2016

Policia austriake ndalon Noizy-n

Fakti se po udhëton me aeroplan privat nëpër Europë mund të jetë një përparësi për Noizyn mirëpo në raste të caktuara, probleme tjera po rezultojnë problem që ai të mbërrij me kohë nëpër koncerte. Reperi i njohur Noizy, ka ... Lexo »

02 Maj, 2016

2 Maj, 2016

Kush janë këto motorristë?

Lady Gaga dhe Bradley Cooper kanë zgjedhur të vishen si dy motoristë të vërtetë teksa kanë dalë për të darkuar në një restorant në Santa Monica. Cooper dhe Gaga kanë preferuar të mos zgjedhin si mjet transporti një makinë, por ... Lexo »

02 Maj, 2016


2 Maj, 2016

Bleona Qerreti i shpëton vdekjes (video)

Bleona Qerreti ka qenë duke u kthyer nga plazhet e Cancun-it të Meksikës pas xhirimeve të një filmi, por duket se gjatë fluturimit ka hasur një problem që mund t’i kushtonte jetën. Avioni me të cilin udhëtonte këngëtarja nga Meksika ... Lexo »

02 Maj, 2016