Maj 2016
30 Maj, 2016

Willy Willian lanson projektin e ri (Video)

Këngëtari i njohur xhamajkian, deejay dhe tekstshkruesi Willy Willian, pas suksesit me këngën “Ego” që u shndërrua në hit kudo në botë dhe me të cilën pushtoi zemrat e shumë adhuruesve, sapo ka lansuar edhe hitin më të ri ... Lexo »

Maj 30, 2016
30 Maj, 2016

Një ditë në Marbela me Jasmin Walia!

Ajo nuk ka kurrë frikë të tregojë fizikun perfekt, ndërsa këtë herë ishte qendra e vëmendjen në plazhet e Marbela-s. Jasmin Walia zgjodhi jugun e Spanjës këtë të shtunë, plazhet e Marbelas, për të kaluar një ditë të këndshme me ... Lexo »

Maj 30, 2016


30 Maj, 2016

Analicia Chaves "rrit" temperaturat

Është 27-vjeçe dhe shkallët e karrierës i ka ngjitur një e nga një. Modelja amerikane Analicia Chaves që njihet për pozat e saj provokuese është një femër e pasionuar pas futbollit amerikan, basketbollit por edhe pas futbollit klasik. Në shtratin e ... Lexo »

Maj 30, 2016