Maj 2016

31 Maj, 2016

Futbollist shqiptar në festën e Golden State

Pajtim Kasami ka marrë pjesën në festën e Golden State Warriors Futbollisti shqiptar i Olympiacosit, Pajtim Kasami ka marrë pjesë në ndeshjen finale të Konferencës së Perëndimit ndërmjet Golden State dhe Oklohama City. Kasami ka veshë fanellën e basketbollistit më të ... Lexo »

Maj 31, 2016
31 Maj, 2016

Talenti i pazbuluar i Besa Kokëdhimës (video)

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e cila dy ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj na zbulon një tjetër talent përveçse këngës. Ajo është një pianiste e zonja. Siç duket edhe në këtë video të hedhur nga vetë këngëtarja në Instagram, ... Lexo »

Maj 31, 2016


31 Maj, 2016

Shikoni shtëpinë superluksoze që ka blerë Adele

Së fundmi është raportuar se Adele do të nënshkruajë një kontratë rekord, 130 milionë dollarë, dhe mesa duket këngëtarja është gati të shpenzojë paratë. Sipas TMZ, 28 vjeçarja ka blerë një vilë 9.5 milionë dollarëshe në Los Anxhelos, një shitje ... Lexo »

Maj 31, 2016