Maj 2016

31 Maj, 2016

Bebe Rexha: Dua burrë shqiptar

Ajo ka qëndruar e kënduar së bashku me Iggy Azalea dhe Nicki Minaj, ka kënduar për David Guetta dhe Fall Out Boy. Tani Bebe Rexha fillon të pavarësohet dhe të këndojë individualisht, shkruan gazeta më e lexuar gjermane bild.de. Ajo ... Lexo »

Maj 31, 2016

31 Maj, 2016

Jessica Simpson një patriote e denjë

Jessica Simpson postoi në Instagram një foto me bikini që kishin të printuar flamurin amerikan, për të treguar se është patriote dhe për t’u mburrur njëkohësisht me “asetet” e saj. Pra, me një gur vret dy zogj. Këngëtarja 35-vjeçare e ... Lexo »

Maj 31, 2016