Prill 2016


1 Prill, 2016

Bella Hadid ju përshëndet nga Saint Bartsit

Bella Hadid e kaloi ditën e enjte duke u ngrohur në diellin e ishullit të Saint Bartsit. Modelja 19-vjeçare postoi në Instagram një foto me bikini të cilën e shoqëroi me shkrimin: “Lumturi!” Bella është një nga modelet më aktive në ... Lexo »

Prill 01, 2016
1 Prill, 2016

Pirsingun e ri, Rihanna e ka vënë në…

Rihanna ka publikuar videon e saj të re muzikore, ku ka treguar me krenari pirsingun që ka në gjoks. Në këngën “Kiss It Better”, këngëtarja 28-vjeçare shihet e veshur me një bluzë transparente dhe me asgjë tjetër poshtë saj. Në videon ... Lexo »

Prill 01, 2016


1 Prill, 2016

Kris Kardashian puthje lesbike me një femër

Kris Kardashian ka pranuar kërkim faljen e Caitlyn, ish burrit të saj që ka ndërruar gjini. Caitlyn ka shtuar që ndihet keq për mënyrën se si gjërat morrin rrjedhën dhe se nuk kishte pse të ndodhte kështu. Gjithashtu, Caitlyn e puth ... Lexo »

Prill 01, 20161 Prill, 2016

Aksidentohet rëndë Kallashi

Donjeta Kosumi ose e njohur ndryshe si Kallashi ka pësuar një akisdent të rëndë duke përfunduar kështu në spital për të marrë ndihmën mjeksore. Sic mund ta shihni edhe nga fotot, ajo është dëmtuar rëndë në pjesën e këmbëve ... Lexo »

Prill 01, 2016