Prill 2016

29 Prill, 2016

Mbledhja e dy qeverive, më 3 qershor

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka bërë të ditur të premten se mbledhja e përbashkët e qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë do të mbahet më 3 qershor, në ambientet e Bibliotekës Kombëtare në Prishtinë. Për takimin e ... Lexo »

Prill 29, 2016


29 Prill, 2016

Të gjithë sytë te Beyonce

Të gjithë sytë ishin të Beyonce teksa ajo ka performuar në Miami mbrëmjen e së mërkurës. Ndërkohë që muzika e saj mund të kishte mbetur paksa në hije, për shkak të spekulimeve për martesën e saj, këngëtarja i kujtoi fansave ... Lexo »

Prill 29, 201629 Prill, 2016

Arrestohet nga policia amerikane Irina Shayk

Bukuroshja Irina Shayk është “vënë në pranga” nga policia amerikane. Ky arrestim ka ardhur për shkak të përsosmërisë së saj si modele dhe kërkesave mjaft të larta që ajo ka në industrinë e modës. E për këtë, revista “Vogue” nuk ... Lexo »

Prill 29, 2016