Prill 2016


30 Prill, 2016

Fansat sulmojnë Genta Ismailin

Genta Ismajli është vënë në shënjestrën e kritikave të fansave të saj pas disa fotove të publikuara në llogarinë e saj në Facebook. Këngëtarja kosovare, e rritur në SHBA, është shfaqur me buzë tepër të fryra dhe komentet kanë qënë ... Lexo »

Prill 30, 201630 Prill, 2016

Njihuni me prapaskenat e Victoria Beckham

Ajo shpesh herë i shpërblen fansat e saj me foto prapaskenave në Instagram. Edhe këtë herë Victoria Beckham u sigurua që 10.2 milionë ndjekësit të ishin në dijeni për setin e ri fotografik nga Ellen von Unwerth teksa ka ndarë ... Lexo »

Prill 30, 2016


30 Prill, 2016

Lidhje me Çiljetën? Flet Alban Hoxha

Prej disa kohësh po përhapet lajmi se biondja seksi dhe portieri i Partizanit janë duke shijuar një histori dashurie. Çiljeta dhe Albani mund të jenë çifti më i ri i showbizzit shqiptar. Janë këto zërat më të fundit lidhur ... Lexo »

Prill 30, 2016


30 Prill, 2016

Zayn dhe Gigi kapen mat në momente intime

Nuk ka patur asnjë gjurmë të të dashurit, Zayn Malik në festën e ditëlindjes së 21 vjeçares Gigi Hadid. Modelja ka qëndruar gjithë kohën në shoqërinë e të ëmës , Jolanda Foster dhe mikes së ngushtë Kendall Jenner. Por çifti ... Lexo »

Prill 30, 2016