Mars 20161 Mars, 2016

Gianni Infantino nis punën me Botërorin 2026

Presidenti i sapozgjedhur i FIFA-s, Gianni Infantino e nisi punën në detyrën e tij të re duke folur për procesin e zgjedhjes së vendit organizator të kampionatit botëror të vitit 2026.Në fakt procedurat për këtë eveniment duhet të nisnin ... Lexo »

Mars 01, 2016
1 Mars, 2016

Nicki Minaj "trondit" skenën sërisht

Ajo nuk na zhgënjen kurrë kur vjen puna tek garderoba e saj seksi. Dhe Nicki Minaj i la pa fjalë të pranishmit teksa ka performuar në The Real Bash in Inglewood.33-vjeçarja ka treguar linjat e saj në një veshje ... Lexo »

Mars 01, 2016