Mars 2016


3 Mars, 2016

Khloe Kardashian shikon shumë… porno

Khloe Kardashian ka pranuar se i pëlqen shumë të shikojë pornografi. 31-vjeçarja, gjatë “chat show”-t të saj “Kocktails With Khloe” pranoi se i pëlqen të shohë “çfarëdolloj pornoje”.Kur një prej të ftuarave e pyeti nëse suksesi i familjes Kardashian ka ... Lexo »

Mars 03, 2016


3 Mars, 2016

Pse u gjakos Joanna Krupa?

Joanna Krupa shfaqet nudo dhe e gjakosur në një reklamë të PETA-s, organizatës jofitimprurëse për mbrojtjen e kafshëve. Modelja 36-vjeçare shihet duke mbuluar gjoksin me një dele të sapoqethur dhe të gjakosur. Në poster lexohet: “Leshi: E vërteta e hidhur”. Duke ... Lexo »

Mars 03, 2016