Mars 2016


30 Mars, 2016

CR7 nxjerr shtëpinë në shitje (video)

Sipas ‘Sports.fr’, 31 vjeçari ka nxjerrur shtëpinë në shitje, të cilën e kishte blerë në vitin 2010. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka rritur edhe më shumë spekulimet për largimin e tij nga ‘Santiago Bernabeu’ Portugezi ne kishte blerë shtëpinë ... Lexo »

Mars 30, 2016


30 Mars, 2016

Ndahen Tuna dhe Cozman

Pa dyshim që janë çifti më i përfolur i skenës sonë muzikore. Edhe pse pëlqehen nga shumë fansa ata kanë vendosur ti japin fund lidhjes së tyre shumë vjeçare. Burime të Express Roze kanë bërë të ditur se Tuna dhe Cozman ... Lexo »

Mars 30, 2016
30 Mars, 2016

Rihanna i tregon të gjitha në klipin e ri

Rihanna ka postuar për fansat e saj disa foto provokative nga videoja e fundit e saj muzikore. Këngëtarja bukuroshe, ka lajmëruar në Twitter fansat se shumë shpejt do të dalë dhe video e këngës “Kiss it better”.Lakuriq nën një ... Lexo »

Mars 30, 2016