Shkurt 2016


1 Shkurt, 2016

Ellie Goulding bashkohet me të dashurin

Këngëtarja e “The Lights” dhe i dashuri i saj McFly janë kthyer së bashku. Ellie Goulding ka folur në lidhje me pajtimin me Dougie Poynter pasi kohët e fundit mori një pushim nga marrëdhënia e saj me basistin McFly. Por, pavarësisht ... Lexo »

Shkurt 01, 2016


1 Shkurt, 2016

Gabriel Garko përfundon në spital

Aktori i italian Gabriel Garko ka përfunduar në spital si pasojë e një shpërthimi të ndodhur në Sanremo, në banesën ku ai po qëndronte.Ngjarja është regjistruar në nje zonë rezidenciale , ku për pasojë ka humbur jetën një grua ... Lexo »

Shkurt 01, 20161 Shkurt, 2016

Enca provokon sërish me gjoksin

Ajo i ekspozon format e saja sa herë që i jepet mundësia. Kështu ka vepruar edhe gjatë publikimit të disa videove të reja në rrjetet sociale.Këngëtarja, Enca Haxhia ka vënë në plan të parë gjoksin e saj mjaft të ... Lexo »

Shkurt 01, 2016


1 Shkurt, 2016

Wiz Khalifa kërcënon Kanye West-in

Wiz Khalifa duket se nuk i ka dhënë fund sherrit të krijuar në Twitter me kolegun Kanye West. Reperi 28-vjeçar ka kërcënuar hapur bashkëshortin e Kim Kardashianit, gjatë një koncerti të dhënë ditën enjte në Santiago të Kilit. Sipas ... Lexo »

Shkurt 01, 2016


1 Shkurt, 2016

Bradley ndahet me Irinën

Aktori Bradley Cooper dhe Irina Shayk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Marrëdhënia e tyre ka marrë fund për shkak të debateve të vazhdueshme mes modeles ruse dhe nënës së aktorit, Gloria Campanos. 41-vjeçari ka një lidhje të ... Lexo »

Shkurt 01, 20161 Shkurt, 2016

New York Times: "Shok", një film i trishtë

Gazeta prestigjioze amerikane “New York Times” i ka kushtuar një artikull filmave të nominuar për çmimet Oscar, ku është i nominuar edhe filmi kosovar “Shok”.”New York Times” e cilëson këtë film si të trishtë dhe tregon se kjo është ... Lexo »

Shkurt 01, 2016


1 Shkurt, 2016

Mariah Carey me unazë gjigante diamanti

Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, ka vetëm një javë që është fejuar me biznesmenin australian James Packer. Por kjo nuk është arsyeja kryesore pse Carey është përfolur kaq shumë këto kohët e fundit në media.Biznesmeni australian i ka propozuar këngëtares ... Lexo »

Shkurt 01, 2016