Shkurt 2016
2 Shkurt, 2016

Kim: E urrej gjoksin tim të madh

Së fundmi u bë nënë për herë të dytë dhe sigurisht që kjo u pasua me pak ndryshime fizike. Megjithatë, Kim Kardashian mbetet një prej femrave më të nxehta në botën e spektaklit. Por, 35-vjeçarja, e famshme për format ... Lexo »

Shkurt 02, 2016


2 Shkurt, 2016

Jay Z padit Rita Orën

Kompania “Roc Nation” e Jay Z ka paditur këngëtaren e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora.Sipas “TMZ”, “Roc Nation” ka akuzuar Rita Orën për mos përmbushje të obligimeve. Sipas akuzës, Rita Ora kishte nënshkruar marrëveshjen në vitin 2008 dhe ... Lexo »

Shkurt 02, 2016


2 Shkurt, 2016

Beyonce u frymëzua nga Bidaai

Është publikuar në prag të një prej eventeve më të shumëpritura në SHBA, SuperBowl, këngë më e re e Beyonce dhe grupit Coldplay. E ndryshe nga ngjarja ku dyshja pritet të përformojnë më 7 shkurt, që është një traditë tërësisht ... Lexo »

Shkurt 02, 2016