Shkurt 2016


27 Shkurt, 2016

Vokshi: Gratë demokrate protestojnë të martën

Gratë demokrate do të protestojnë përpara Kryeministrisë, të martën në orën 12:00. Depuetetja demokrate Albana Vokshi, në një deklaratë për mediat tha se Edi Rama ushtroi dhunë në seancën e fundit në parlament ndaj dy deputeteve, Deda dhe Halimi.“Askush ... Lexo »

Shkurt 27, 2016
27 Shkurt, 2016

Ergys Kaçe, një tjetër shqiptar për Interin

Pas Rej Manajt, Interi kërkon një tjetër futbollist shqiptar. Këtë radhë në shënjestrën e klubit ‘zikaltër’ është vënë mesfushori i përfaqësueses shqiptare  Ergys Kaçe.Lajmi u konfirmua nga vetë agjenti i futbollistit.“Drejtuesit e Interit kanë deklaruar se janë të interesuar ... Lexo »

Shkurt 27, 2016
27 Shkurt, 2016

Candice shfaqet “topless” mbi kalë

Ajo vërtet di se si të tërheqë ndjekës në Instagram.Candice Swanepoel postoi për 8.1 milionë ndjekësit e saj një foto topless mbi një kalë të bardhë.Supermodelja 27-vjeçare nga Afrika e Jugut është një nga emrat më të njohur të ... Lexo »

Shkurt 27, 2016


27 Shkurt, 2016

Silvio Berlusconit me të dashur të re super seksi

Bukuroshja Lavinia Palombini duket se është dashuria e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconit.21 vjeçarja nga Roma duket se ka prishur marrëdhënien mes Berlusconi­t dhe partneres së tij Francesca Pascale, shkruajne mediat roze. Lavinia, pothuajse ... Lexo »

Shkurt 27, 2016