Janar 2016

4 Janar, 2016

Zayn Malik nudo në shtratin e Gigi Hadid

Modelja bukuroshe Gigi Hadid a vendosur të ngacmojë fansat në këto ditë të para të vitit 2016. Në profilin e saj në Instagram, ka postuar një foto ku tregohet vetëm trupi nudo i një djali duke përkëdhelur një kotele. ... Lexo »

Janar 04, 20164 Janar, 2016

Ja më e vogla në familjen Fevziu

Ajo është më e vogla në familje. Pas tre muajsh, gazetari Bledi Fevziu u ka prezantuar fansave në profilin e tij në Instagram, një foto me vajzën e vogël, Alis. Në një pozë shumë të ëmbël, ai shfaqet i ... Lexo »

Janar 04, 2016


4 Janar, 2016

MPB: Akset kryesore nuk janë të bllokuara

Sipas Ministrisë së Brendshme, akset rrugore kryesore në vend nuk janë të bllokuara për shkak të reshjeve të dendura të dëborës në rajonet verilindore dhe juglindore. Të bllokuar kanë mbetur vetëm akset Bardhoc – Iballë, dhe Bogë -Theth, i ... Lexo »

Janar 04, 2016

4 Janar, 2016

Partizani prezanton trajnerin e ri

Partizani ka prezantuar sot trajnerin e ri, italianin Andrea Agostinelli, i cili do të zëvendësojë Sulejman Starovën që drejtoi në dy fazat e para të kuqtë kryeqytetas. Ish-lojtari i Serisë A dhe trajner i disa ekipeve si Napoli, Salernitana, ... Lexo »

Janar 04, 2016