Janar 2016

30 Janar, 2016

Bowie ia la milionat dados!

Pasuria e David Bowiet është ndarë për pjesëtarët e testamentit të tij, i cili është dorëzuar të premten në Gjykatën e Nju Jorkut.Gruaja e tij, Imani, dhe dy fëmijët e tij kanë trashëguar prona dhe pasuri në vlerë afro ... Lexo »

Janar 30, 201630 Janar, 2016

Zbulohen detajet e dasmës së Gaga-s

Burime pranë Lady Gaga-s dhe Taylon Kinney, kanë thënë se çifti do të lidhë kurorë në Itali. Pavarësisht faktit se ata kanë qënë mjaft të rezervuar për detajet e dasmës së tyre, ato tashmë janë bërë publike.Ajo do të ... Lexo »

Janar 30, 2016


30 Janar, 2016

Klaudia Pepa në klipin e Stevie Wonder

Më në fund është publikuar klipi i Stevie Wonder. Bëhet fjalë për “Carry On”, një bashkëpunim i Mao Ottayeck dhe Stevie Wonder, një këngë e vitit 2009, por klipi i së cilës është ripunuar, duke shfaqur në edhe balerina ... Lexo »

Janar 30, 2016


30 Janar, 2016

Samanta i “rrëmben” zemrën Ritës

Ylli britanik me origjinë nga Kosova Rita Ora ka shprehur pëlqim ndaj këngëtares Samanta Karavella, për këngën “Asnjo si unë”. Kënga e publikuar se fundmi mesa duket ka terhqur vemendjen e Ores.‘Kjo më pëlqen’ ka shkruar Rita. Duhet pranuar ... Lexo »

Janar 30, 2016