Janar 2016


30 Janar, 2016

Besa vjen si “Kameleon”

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima rikthehet në muzikë me një këngë të re. Një kompozim me ritëm pop, që e sjell atë me një imazh gjithmonë në ndryshim, ashtu siç është dhe titulli i vetë këngës “Kamaleon”. Muzika e këngës ... Lexo »

30 Janar, 2016
30 Janar, 2016

Van Gaal, i kënaqur me lojtarët e Man. Utd

Luis Van Gaali i ka shpëtuar edhe këtë radhë largimit të parakohshëm nga Manchester United. Skuadra e Djajve të Kuq u kualifikua për në raundin e pestë të Kupës së Anglisë pasi mposhti Derbi County me rezultatin 3-1.

30 Janar, 2016


30 Janar, 2016

Vajza australiane lind pesënjakë

Kim Tucci lindi tashmë pesënjakët e saj, 4 vajza dhe një djalë. Vajza australiane u bë e famshme pikërisht për këtë shtatzëni. Të gjithë fëmijët lindën në vetëm dy minuta, dhe lajmi u bë publik nga vetë prindërit, Kim dhe ... Lexo »

30 Janar, 2016
30 Janar, 2016

Leonora Jakupi dhe Gold AG me bashkëpunim

Gold AG ka paralajmëruar bashkëpunimin me këngëtaren Leonora Jakupi.Kënga është duke u punuar në studion e Arbasound e thashethemet për një duo mes tyre kanë qarkulluar kohë më parë por tani po konkretizohen.Jakupi ka bere nje pushim ne tregun ... Lexo »

30 Janar, 2016