Dhjetor 20151 Dhjetor, 2015

La Liga nderon Barcelonën dhe Messin

Liga Spanjolle e Futbollit nderoi me çmime më të mirët e sezonit të kaluar. Barcelona ishte skuadra e mbremjes me 5 çmime të fituara kundrejt 3 të Realit të Madrdit.Argjentinasi Lionel Messi fitoi 2 çmime; atë të Lojtarit dhe ... Lexo »

Dhjetor 01, 2015


1 Dhjetor, 2015

Kylie Jenner me "streçe-gome-pa-vithe"!

  Këtë mëngjes revista “Interview” ka publikuar disa foto të Kylie Jenner, vepër e fotografit Steven Klein, ku shfaqet 18-vjeçarja në një kostum gome me të pasmet të ekspozuara. Fotot nuk janë asgjë e jashtëzakonshme, kur flitet për Kardashianët, madje ... Lexo »

Dhjetor 01, 2015