Dhjetor 2015
30 Dhjetor, 2015

Rikthim për Guns N’ Roses

Një lajm mjaft i mirë vjen nga Guns N’ Roses, pasi do të kemi së shpejti një ribashkim të tyre. Banda e njohur e muzikës hard rock, Guns N’ Roses, do të ribashkohen vitin e ardhshëm.Mesohet se ribashkimi i ... Lexo »

Dhjetor 30, 2015
30 Dhjetor, 2015

Era sjell këngën e re “Bonbon"

Era Istrefi prapë ka befasuarne prag te fundvitit. Bonbon quhet kënga e saj më e re dhe është e një zhanri pak më të lehtë, por me stil të veçantë, ashtu sikurse dinë Era.Era, këtë vit ishte njëra prej ... Lexo »

Dhjetor 30, 2015
29 Dhjetor, 2015

PD, Tabaku: Fundvit i hidhur për shqiptarët

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetes Jorida Tabaku, ka deklaruar se në tre muajt e fundit “janë hequr plot 2500 familje nga listat ekonomike për të bërë të mundur lejimin e shpenzimeve të luksit të qeverisë”.Vetëm 2000 lekë shpërblim, që nuk ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015