Nëntor 2015


27 Nëntor, 2015

Paçram, Basha takim me banorët

Për të vërtetuar akuzat e ngritura nga opozita në drejtim të qeverisë, Lulzim Basha ishte në Paçram të Vaut të Dejës, për të treguar fakte të mjerimit dhe padrejtësive sociale, që sjell keqqeverisja e Edi Ramës. Duke u njohur ... Lexo »

Nëntor 27, 2015
26 Nëntor, 2015

Surpriza e rradhës nga Beyonce

Miliarderi Sir Philip Green po planifikon të lançojë një linjë të re rrobash me këngëtaren Beyonce, pranverën e ardhshme. Teksa ka folur për këtë bashkëpunim me Beyonce, pronari i “Arcadia Group”, ka thënë: “Ne po përpiqemi të shpërndahemi në ... Lexo »

Nëntor 26, 2015


26 Nëntor, 2015

Babai i Paul Walker padit Porsche

Në më pak se dy muaj pasi vajza e Paul Walker, Meadow, paditi Porche AG për vdekjen e të atit, tashmë është babai i Paul ai që ka paditur kompaninë e automjeteve po për të njëjtën arsye. Në fillim ... Lexo »

Nëntor 26, 2015


26 Nëntor, 2015

Virusi HIV brenda familjes Kardashian?

Kylie Jenner, më e vogla e familjes Kardashian, është në panik, pasi mund të jetë prekur nga virusi HIV. Tabloidi “The Sunthotë se i dashuri i saj, reperi Tyga ka patur marrdhënië me një pornostar transeksual. Transeksuali ka qenë ... Lexo »

Nëntor 26, 2015


26 Nëntor, 2015

Vali Corleone kërcënohet nga ISIS-i

?Vali Corleone, personazhi më i përfolur shqiptar duket se ka vendosur që ta braktisë Kosovën, por jo me dëshirën e tij. Burime të sigurta bëjnë me dije si Corleone ditëve të fundit vazhdimisht ka deklaruar se ka marrë një ... Lexo »

Nëntor 26, 2015


26 Nëntor, 2015

Cameron: Britania do të bombardojë ISIS-in

Në përpjekje për të bindur ligjvënësit britanikë për domosdoshmërinë e përfshirjes së Britanisë së Madhe në sulmet ajrore në Siri dhe Irak kundër terorristëve të Shtetit Islamik, kryeministri David Cameron thotë se “është e gabuar që Britania t’ia nënkontraktojë ... Lexo »

Nëntor 26, 2015