Nëntor 2015
28 Nëntor, 2015

Egjipt, vriten 4 oficerë policie

Katër oficerë egjiptianë janë vrarë nga një sulm i papritur që iu bë nga disa agresorë të cilët ishin në një motorr. Sulmi ndodhi rreth 35 kilometra në jug të Kairos, saktësisht në zonën Sakaras, kur policët kishin ngritur ... Lexo »

Nëntor 28, 2015


27 Nëntor, 2015

Tom Cruise braktis të bijën

Tom Cruise ka gati 2 vite që nuk e ka takuar vajzën e tij Surin, e lindur nga martesa  me aktoren Kate Holmes. Kështu shkruan “ The Sun”, në të cilën burime tregojnë që Cruise nuk është i interesuar ... Lexo »

Nëntor 27, 201527 Nëntor, 2015

Kur Rita Ora donte të vriste veten…

Edhe pse janë yje ndërkombëtare, edhe ata vuajnë nga dashuria njësoj si të gjithë. Këngëtarja Rita Ora, e cila sapo ka mbushur 25 vjeç, ka rrëfyer për revistën “Wonderland”, përjetimet e ndarjes me DJ-n dhe producentin skocez Calvin Harris, ... Lexo »

Nëntor 27, 201527 Nëntor, 2015

Kush është kjo lepurushe?

Bella Hadid është shndërruar në një lepurushe seksi në setin më të ri fotografik, për revistën “LOVE”. Modelja 19 – vjeçare postoi një foto në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet e veshur me të brendshme rozë. Motra ... Lexo »

Nëntor 27, 2015