Tetor 2015

27 Tetor, 2015

Bartomeu: Messi, përgjithmonë të Barça

Shqetësimi i tifozeve te Barcelones në lidhje me qëndrimin e Lionel Messit te klubi katalanas ka marre fund. Pavarersisht se zërat e fundit të merkatos flisnin për një largim të mundshëm të argjentinasit në drejtim të Premier Ligës në ... Lexo »

Tetor 27, 201526 Tetor, 2015

Adele nuk ndalet, pushton mediat pas 3 vitesh

Menjëherë pas publikimit të këngës së saj të fundit “Hello”, Adele është ne qendër të vëmendjes nga fansat dhe jo vetëm. Personazhët e botës së show-bizzit kanë reaguar përmes postimeve, madje shoqëruar me foto për ndjesinë që i jep kjo ... Lexo »

Tetor 26, 2015