Tetor 2015
28 Tetor, 2015

Ilir Daja, trajneri i ri i Tiranës

Ilir Daja është zyrtarisht trajner i Tiranës. Mesditën e së mërkurës është arritur marrëveshja dhe drejtuesit bardheblu kanë bërë prezantimin në zyrat e klubit, pranë stadiumit “Selman Stërmasi”.Palët kishin arritur akordin paraprak në aspektin ekonomik, duke mbyllur dhe detajet ... Lexo »

Tetor 28, 2015
27 Tetor, 2015

Durrës, zhduken gjimnazistet kushërira

Dy kushërira gjimnaziste, që vazhdonin studimet në të njëjtën shkollë janë shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit pas denoncimit të marrë nga i ati i njërës prej tyre.Ai është paraqitur në dyert e policisë për të denoncuar zhdukjen ... Lexo »

Tetor 27, 2015