Shtator 2015

19 Shtator, 2015

Minogue me të dashur 20 vjet më të ri

Ata janë afruar shumë me njëri-tjetrin pas takimit në xhirimet e serialit televiziv “Galavant”. Kylie Minogue dhe Joshua Sasse janë parë shumë të lumtur teksa janë fotografuar mbrëmjen e së martës, ku aktori po shoqëronte për në shtëpi këngëtaren ... Lexo »

19 Shtator, 2015


19 Shtator, 2015

Shkodër, protestë kundër masave anti-informalitet

Përfaqësues të sindikatave, të biznesit dhe qytetarë të Shkodrës janë mbledhur këtë të shtunë në shenjë proteste kundër masave të Qeverisë ndaj informalitetit.Tubimi ka nisur në pedonalen e qytetit. Sindikatat, sipërmarrësit dhe qytetarët që kanë dalë në mbështetje të ... Lexo »

19 Shtator, 2015