Shtator 201525 Shtator, 2015

IKMT-ja nis aksionin në Farkë

Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit (IKMT) ka nisur në Farkë të Tiranës operacionin për lirimin e hapësirave publike.Një aksion i tillë nga IKMT-ja nisi para dy ditësh edhe në qytetin e Librazhdit.Ndërkohë, javën e ardhshme do të nisë ... Lexo »

25 Shtator, 201524 Shtator, 2015

Striptiza “pikante” e Irina Shayk

Ajo nuk është vajzë e turpshme dhe nuk ka asnjë problem të tregojë trupin e saj.Irina Shayk ka qenë protagonistja e një videoje të re për revistën “Vogue”, ku bën një zhveshje “pikante”. Modelja 29-vjecare shfaqet fillimisht e veshur ... Lexo »

24 Shtator, 2015

24 Shtator, 2015

Vihet në siklet Victora Beckham

Duket se drejtimi i festimeve për 1-vjetorin e dyqanit të saj në Londër ka qenë një ngarkesë e madhe për Victoria Beckham. Teksa ka qenë duke u larguar nga vendi ku u organizuan festimet, përkrah bashkëshortit të saj, Victoria ... Lexo »

24 Shtator, 2015