Shtator 20153 Shtator, 2015

Publikohen fotografi nudo të Jolie

Disa fotografi bardhë e zi të Angelina Jolie, në të cilat shfaqet e zhveshur në moshën 20-vjeçare, kanë dalë në shitje në një galeri në Londër me një vlerë prej 1800 paundësh.Seti i fotografive bardhë e zi të bëra ... Lexo »

Shtator 03, 2015


3 Shtator, 2015

Ndahen Avril Lavigne dhe Chad Kroeger

“Me të vërtetë gjërat në jetë janë të komplikuara”, kështu e nis shkrimin Us Weekly për çiftin Avril Lavigne dhe Chad Kroeger. Lavigne ka bërë publik lajmin për ndarjen nga partneri, Chad Kroeger me të cilin kishte dy vjet ... Lexo »

Shtator 03, 2015

3 Shtator, 2015

Fondi Monetar Ndërkombëtar paraljmëroi Rezervën Federale të mos i rrisë normat e interesit, ndërsa Bankën Qëndrore Europiane të zgjerojë programin e injektimit të parave në treg, për të mos lejuar ngadalësimin e mëtejshëm të ekonomisë botërore. Në një dokument ... Lexo »

Shtator 03, 2015