Gusht 201529 Gusht, 2015

Rama: Reforma me pronat u jep fund abuzimeve

Reforma rrënjësore me pronat është operacion për të goditur çdo akt të falsifikuar dhe për t’u dhënë fund abuzimeve. Kryeministri Edi Rama, i cili foli në konferencën me temë “Mbrojtja e Pronës”, zhvilluar në Vlorë, tha se autorët e ... Lexo »

Gusht 29, 201528 Gusht, 2015

Kim dhe Kanye fitojnë betejën me “Youtube”

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë fituar betejën ligjore me themeluesin e “Youtube”, Chad Hurley, për publikimin e videos së propozimit për martesë. Sipas “TMZ”, Hurley, është detyruar të paguajë një shumë prej 440 mijë dollarë për publikimin e ... Lexo »

Gusht 28, 2015


28 Gusht, 2015

Mariah Carey, shopping në Siçili

Ajo nuk është nga ata njerëz të famshëm që mundohet të fshehë trupin pavarësisht formave të saj, që kohët e fundit nuk janë aty ku duhet. Dhe ndoshta është pak befasuese që këngëtarja Mariah Carey është fotografuar me një ... Lexo »

Gusht 28, 2015