Gusht 2015

31 Gusht, 2015

PD: Administrata, nën presion politik nga Rama

Ivi Kaso, përfaqësues ligjor i Partisë Demokratike, në një deklaratë për mediat ditën e hënë deklaroi se mazhoranca qeverisëse po e vë administratën nën presion politik. “Rama ka urdhëruar drejtorët në administratë të bëjnë presion për votat”, tha Kaso.“Kemi ... Lexo »

Gusht 31, 2015


30 Gusht, 2015

Beatrix Pozon Si Një Sirenë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shumë aktive së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram, kjo për arsye se ajo së fundmi ka realizuar disa foto profesionale me fotografi Endirt Mertiri e ndërkohë nuk po mungojnë as fotot që ... Lexo »

Gusht 30, 2015


30 Gusht, 2015

Genta Së Shpejti Sjell Këngën E Re

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli duket të jetë shumë aktive këtë verë. Fillimisht ajo e nisi këtë sezon me “Shkurt e shqip”, një duet shumë i suksesshëm me Labinot Tahirin i cili u pëlqye jashtzakonisht shumë dhe mori miliona klikime ... Lexo »

Gusht 30, 2015