Flet Tyson: Kampionin e mori Zoti

Edhe ish kampioni i botës, Mike Tyson ka folur për legjendën e boksit, Muhammad Alin

Bota e sportit vazhdon ta kujtoj të madhin, Muhammad Ali, i cili i ndërroi jetë në moshën 74 vjeçare.

“Perëndia erdhi dhe e mori këtë kampion”, ka shkruar ish boksieri i famshëm, Tyson, në një postim në Twitter.