2 Ton publikon këngën e re “Nanë”

Reperi i njohur shqiptar, 2 Ton, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.
“Nanë” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është baladë dhe i dedikohet njeriut më të shtrenjtë të tij, nënës.Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, ndersa për “beat”-in është kujdesur ROSH77.Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të reperit në YouTube me një video me tekst, teksa nuk ka bërë të ditur nëse mendon edhe realizimin e ndonjë klipi.
2 Ton ka zgjedhur me kujdes fjalët më të bukura për këtë këngë, që do të jetë një nga më të veçantat në repertorin e këngëve të tij.