Nicole Scherzinger shijon pushimet, shfaqet në super formë

Nicole nuk ka qënë kurrë e ndrojtur të tregojë format e saj, dhe ja ku rikthehet me fotot e saj në Instagram.
37-vjeçarja, ish anëtarja e Pussycat Dolls ka treguar për 2.4 milionë ndjekësit e saj format sensacionale. Ajo ka kaluar disa pushime te bukura buzë një liqeni me motrën Keala dhe tre mbesat e saj, gjatë një ditë të rrallë pushimi.

Përgatiti:/E.C/