16-të çiftet e showbiz-it që janë bashkuar përsëri pas ndarjes

Ndarjet janë të dhimbshme por ndonjëhërë shërbëjnë edhe që t’i afrojnë më shumë çiftet me njëri tjetrin. Nga Chrissy Teigen e John Legend deri te Princi William dhe Kate Middleton vërtetohet më mirë se kurrë që fundet e lumtura egzistojnë.

16 çiftet që festojnë Ditën e puthjes dhe të ribashkimit janë:
MILEY CYRUS & LIAM HEMSWORTH
NENE & GREGG LEAKES
PINK & CAREY HART
MEGAN FOX & BRIAN AUSTIN GREEN
KRISTEN BELL & DAX SHEPARD
CHRISSY TEIGEN & JOHN LEGEND
ADAM LEVINE & BEHATI PRINSLOO
ADAM LEVINE & BEHATI PRINSLOO
PRINCE WILLIAM & KATE MIDDLETON
KELLY RIPA & MARK CONSUELOS
JUSTIN BIEBER & HAILEY BALDWIN
GABRIELLE UNION & DWAYNE WADE
KRISTIN CAVALLARI & JAY CUTLER
JANA KRAMER & MIKE CAUSSIN
NICK & VANESSA LACHEY
ANSEL ELGORT & VIOLETTA KOMYSHAN