EKSKLUZIVE: Kombëtarja shqiptare mbërrin në Luksemburg, gati për ndeshjen nesër

Kombëtarja shqiptare sapo ka mbërritur në Luksemburg, ku kuqezinjtë do të përballen nesër me skuadrën e Luksemburgut në këtë vend.
Përfaqësuesja shqiptare ka anuluar udhëtimin për në Luksemburg ditën e diel për shkak të një incidenti që ka ndodhur me procedurat e kompanisë, e cila kishte marrë përsipër transportin.Pasi ka zhvilluar një seancë stërvitore paraditen e sotme në Vjenë, përfaqësuesja kuqezi në mesditë është nisur drejt aeroportit për të udhëtuar drejt Luksemburgut.Ndeshja miqësore mes Luksemburgut dhe Shqipërisë do të zhvillohet nesër, më 29 mars në orën 20:15.

 

[youtube id=”kf7J88RjATI” align=”center” grow=”yes”]unnamed (1)