Header

Princi William feston ditëlindjen, Kate e uron me foton e rrallë

Princi i Uellsit, William mbush sot 42 vjeç dhe fëmijët e tij, George, Charlotte dhe Louis, e kanë uruar atë me një postim të veçantë në Instagram.

Princesha Kate ka zgjedhur të urojë publikisht bashkëshortin nëpërmjet një foto të papublikuar të Willaim me tre fëmijët George, Charlotte dhe Louis teksa të katër hidhen në ajër.

“Gëzuar ditëlindjen Papa. Ne të gjithë të duam shumë”: ka shkruar Kate krah fotos së ëmbël e cila është shkrepur nga vetë ajo.

Llogaria zyrtare e familjes mbretërore e uroi gjithashtu William për ditëlindjen nëpërmjet një foto të tij foshnje teksa mbahej në duar nga babai, mbreti Charles.

Kate Middleton shares most fun beach photo of her children yet to mark Prince William's 42nd birthday | HELLO!

Charles wishes William a happy 42nd birthday with sweet photo | UK News | Metro News

You may also like ...