Header

Roma “çmendet” pas Tom Cruise, momenti emocionues kur aktori nënshkruan bluzën e djalit të vogël

Aktori i famshëm Tom Cruise ndodhej në Romë për premierën e filmit të tij “Mission Impossibile- Dead Reckoning”.

Një video e publikuar në rrjetet sociale, tregon dashurinë që kanë qytetarët për aktorin. Ai shihet duke dalë nga hoteli ku qëndronte dhe përpara tij ishte një turmë e madhe me njerëz që e përshëndesnin dhe duartrokisnin.

Aktori ka falënderuar të gjithë të pranishmit dhe ndihet i lumtur për popullaritetin dhe dashurinë që po i ofronte publiku. Në një moment Cruise shihet duke iu afruar një djali të vogël dhe i nënshkruan bluzën. Më pas ai hipën tek makina e tij dhe largohet duke i përshëndetur të gjithë me dorë.

You may also like ...