Header

Bora Zemani shkëlqen me fustan rozë në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Bora Zemani është njëra nga moderatorët më të bukura në Shqipëri dhe jo vetëm.

Ajo nuk heziton të ndaj fotografi me ndjekësit e saj në Instagram, të cilët janë të shumtë në numër, shkruan Arbresh.info

Përveç bukurisë, Bora veçohet edhe për stilin e saj të veshjes, ku shumë të reja e shohin si ikonë.

Së fundmi, Bora ka publikuar disa imazhe të reja nga dasma e Kleas dhe Elgitit.

Bukuroshja simpatike shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë rozë, me flok të kapura dhe me balluke e cila po tërheq vëmendjen e shumë pjesëmarrësve.

Ndryshe Bora momentalisht është duke drejtuar programin “Përputhen”, dhe së fundmi është bërë edhe imazh i Digitalb.

Bora Zemani shkëlqen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

E thjesht dhe elegante, Bora Zemani shkëlqen me f - Syri Kosova | Lajmi i fundit

E thjesht dhe elegante, Bora Zemani shkëlqen me f - Syri Kosova | Lajmi i fundit

You may also like ...