Header

Beniada flet për partnerin: “U puthëm pas 6 muajsh”

Që prej pjesëmarrjes së saj në ‘Big Brother Vip Albania 1’, Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyer të publikut dhe që vazhdon ende të jetë në qendër të vëmendjes e të përflitet për jetën e saj private.

E ftuar së fundmi në “Ftesë në 5”, modelja është shprehur se nuk ka qenë kurrë kaq e lumtur.

“Mendoj që dashuria është gjëja më e bukur që një person mund të ketë. Jam shumë e lumtur tani, nuk kam qenë asnjëherë kaq e lumtur. Jam shumë me fat.”, tha modelja.

Më tel ajo zbuloi se puthja e parë mes saj dhe të dashurit ndodhi gjashtë muaj pas njohjes.

You may also like ...