Zbulohet misteri! Ja çfarë fshihet pas fotove të Elvanës

Elvana Gjata na jep prej ditësh doza të reja të asaj që pritet të vijë së shpejti dhe këtë e bën përmes fotove që publikon në Instagram. Ndonëse të gjithë janë në pritje të një kënge të re që do ta bëjë këngëtaren shqiptare të njohur në gjithë botën, ajo çfarë ka përgatitur Elvana është shumë më shumë se kaq.

Misterin e ka zbuluar një nga bashkëpunëtoret e Elvanës në këtë projekt, artistja e grimit Kathy Jeung, e cila ka ripostuar në Instagramin e saj foton e Elvanës dhe nën të shkruan atë të cilën të gjithë po prisnim. Këto foto të realizuara nga fotografia e njohur Sasha Samsonkva janë për albumin e parë të Elvanës në anglisht.
Kështu pak nga pak u zbuluar edhe misteri i këtij seti fotografish që këngëtarja shqiptare po publikoj në Instagram. Tashmë me gjasa pritja nuk do të zgjasë edhe shumë gjatë.