Zbulohet çifti më i ri i show bizit shqiptar, nuk mund t'a fshehin më dashurinë

Nëse ka një çift që ka luajtur shumë me mediat rozë, është prezantuesja simpatike Elita Rudi dhe reperi Gjiko.

Këta të fundit, edhe pse shfaqeshin në të njëjtat vende ku pozonin për fotografi në rrjete sociale, sërish nuk e pranonin se ishin bashkë.

Mirëpo, duke qenë personazhe publike gjithçka është më lehtë e verifikueshme, sepse fansat i kanë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Fotoja e fundit e siguruar nga City Radio i heq të gjitha dyshimet tashmë për lidhjen e tyre. unnamed1