Sia gjen çdolloj mënyre ta mbulojë fytyrë.

SEATTLE, WA - SEPTEMBER 29: Sia performs at KeyArena on September 29, 2016 in Seattle, Washington. (Photo by Suzi Pratt/WireImage)

Këngëtarja e njohur Sia, më në fund ka treguar fytyrën e saj në tërësi, dhe jo vetëm kaq.

Në një postim të fundit këngëtarja është shfaqur e veshur në një mantel të bardhë i cili nuk e ka mbuluar atë tërësisht.

Fytyra e Sia-s shihet që është e mbuluar me maskë, ndërsa mbishkrimi i kësaj fotoje, të cilën e ka postuar grimerja e saj, tregon që këngëtarja nuk kishte njohuri se po fotografohej.

Gjithashtu Sia ka bërë regjinë e filmit të saj të parë.

Image