Shokon Era! Publikon foton e Norës mes 4 meshkujve dhe e quan: “B..ch”

Era Istrefi ka ndjekur nga afër koncertin e motrës së saj Nora. Fotot e publikuara në Instagram, tregojnë Erën teksa ndjek performancë e së motrës, e ulur në një zonë VIP në club-in ku u mbajt koncerti.

Por mes fotove ishte edhe një moment kur Nora shfaqej e rrethuar me meshkuj gjysmë të zhveshur. Ata ishin balerinët që shoqëruan Norën në performancë. Por ajo që të bijë në sy është se si e ka quajtur Era Norën, “bitch”.

Me sa duket ajo është bërë xheloze që e motra po qëndronte mes meshkujve seksi.