Rita Ora, bashkëpunim me Charli XCX

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka paralajmëruar se një këngë në albumin e saj të ri do të jetë në bashkëpunim me shoqen e saj, Charli XCX.

Bashkëpunimi i dyshes pritet të lançohet në muajin nëntor.

Rita ka thënë se frymëzimi për albumin e ri erdhi nga nevoja për t’u shprehur.

Krejt kishte të bënte për lirinë”, ka thënë Rita, e cila shtoi se kur shkoi në shtëpi për të shkruar rreth të kaluarës, lidhjeve të mëparshme dhe për të kaluarën.