Qaramanët e New York, pas Justin Bieber, një tjetër e famshme fotografohet me lot në sy

Pas publikimit të lajmit se Justin Bieber i kishte propozuar martesë të dashurës së tij modele, u shfaqën fotot paparaz të këngëtarit në New York duke qarë.
Duket se ai nuk ka qenë i vetmi, pasi një tjetër personazh është fotografuar duke qarë dhe ka qenë pikërisht aktorja britanike Sophia Turner

Në fotot e publikuara nga ‘TMZ’, aktorja ka përdorur si justifikim hormonet.

‘Falenderoj Zotin që kam një të dashur të ëmbël. Periodat të shkatërrojnë” – ka thënë Turner.