Paris Jackson sulmon Kylie dhe Kendall Jenner

Vajza e mbretit të muzikës pop Michael Jackson është vetëm e fundit në radhë që ka sulmuar veprimin e Kendall dhe Kylie, të cilat nxorën një lojë ku në disa bluza fytyrat e tyre shfaqeshin mbi legjenda të ndryshme të muzikës, ndër të cilat edhe reperat Tupac dhe Biggie Smalls.

Paris e shprehu mendimin e saj në rrjetin social “Twitter” mbi ngjarjen që shkaktoi reagimin e familjes së Notorious BIG.

Legjenda të tilla që ndryshuan tërësisht botën tonë sot, jo vetëm në botën muzikore, duhet të respektohen dhe nderohen, jo të shndërron në këtë gjë”, u shpreh 19-vjeçarja.

Ndër emra të tjerë përveç reperëve që u përfshinë në linjën e motrave Jenner ishin Metallica, Kiss, Ozzy Osbourne, The Doors dhe Pink Floyd.